Garsių žmonių karjeros ir verslo pamokos

Pasaulyje pripažinti žmonės, nuvertę kalnus, sukaupę įspūdingą patirtį, įveikę galybę iššūkių ir sulaukę sėkmės, visada turi auksinių patarimų. Atrinkome vertingiausius, kurie naudingi ir kuriantiems savo verslą, ir norintiems padaryti įspūdingą karjerą.

Verslininkų pamokos, ką svarbu įsidėmėti, norint būti sėkmingu.

„Sukurti reputaciją užtrunka dvidešimt metų, ją sugadinti užtenka penkių minučių.“ (Warren Buffett, verslininkas, investuotojas)

„Mokykitės iš nesėkmių, pripažinkite jas ir judėkite pirmyn.“ (Steve Jobs, vienas  „Apple“ kompanijos įkūrėjų)

„Aiškiai suformuluokite, kokia yra jūsų pasiūlymo vertė – kas daro jus išskirtiniais?“ (Michael Dell, „Dell Inc.“ pirmininkas ir generalinis direktorius)

„Po dvidešimties metų, jūs labiau gailėsitės dėl to, ko nepadarėte, nei dėl to, ką padarėte, todėl atsikratykite visų susivaržymų, plaukite iš savo saugaus užutėkio ir gaudykite permainų vėjus. Ieškokite, svajokite ir atraskite.“ (Mark Twain, rašytojas)

„Vienintelis būdas gerai dirbti – dirbti mėgstamą darbą.“ (Steve Jobs)

„Įgyvendinkite savo svajones arba jus pasamdys, kad įgyvendintumėte kitų svajones.“ (Farrah Gray, verslininkas, investuotojas)

„Pagrindinis mūsų trūkumas yra tai, kad mes per greitai nuleidžiame rankas. Tiesiausias kelias į sėkmę – pabandyti dar kartą.“ (Thom Edison, išradėjas, verslininkas)

„Jei žmonės tave mėgsta, jie tavęs klausysis, bet jei jie tavimi pasitiki – jie kurs verslą kartu su tavimi“. (Zig Ziglar, sėkmės mokytojas, pardavėjas)

„Labiausiai nepatenkinti klientai yra geriausias tobulėjimo šaltinis.“ (Bill Gates,  programuotojas, verslininkas, korporacijos „Microsoft“ įkūrėjas)

„Greičiausias būdas kaip pasikeisti – bendrauti su žmonėmis, kurie yra tokie, kokiu tu nori tapti.“ (Reid Hoffman, verslininkas, rizikos kapitalistas, „LinkedIn“ įkūrėjas ir pirmininkas)

„Nieko nėra naudingiau nei tobulinti savo produktą.“ (Joel Spolsky, programinės įrangos inžinierius ir rašytojas)

„Susirask mentorių, jeigu nesi tikras, ką nori daryti.“ (Kyle Bragger, „Forrst  įkūrėjas)

Ir svarbiausia. Visi patarimai, pamokos yra tik teorinės žinios, iš jų nebus jokios naudos, jeigu nesiimsi veiksmų: išgrynink savo tikslą, suskirstyk jį į mažus darbus ir viskas atrodys įmanoma! Bandyk, ieškok ir atrask savo sėkmės formulę!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *